KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA

Na co dzień dopadają nas różne trudności, z którymi radzimy sobie lepiej lub gorzej. W ich rozpoznaniu pomocne mogą okazać się konsultacje psychologiczne.

Konsultacja to pierwszy kontakt ze specjalistą i jednocześnie doraźna forma pomocy. Efektem takiego spotkania jest rozpoznanie przyczyn trudności, jakich doświadcza osoba. Na podstawie uzyskanych informacji przedstawiam klientowi plan dalszego postępowania. Taka konsultacja pozwala mi również ocenić stan emocjonalny pacjenta.

  • dla osób zmęczonych życiem i brakiem motywacji w życiu,
  • dla osób odczuwających brak satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym,
KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA ONLINE

Jeśli masz problem i potrzebujesz wsparcia w ważnej dla Ciebie sprawie, a brakuje Ci czasu na osobiste spotkanie, albo mieszkasz daleko lub po prostu wolisz kontakt on-line, zapraszam na konsultacje psychologiczne w elastycznych godzinach pracy przez Skype lub Messengera.

Sprawdź dostępne terminy – zadzwoń: 48 600 944 108

TERAPIA GRUPOWA

https://mojpsycholog.com.pl/ prowadzi terapię i grupy wsparcia stacjonarne oraz online. Tematy grup są zróżnicowane. Grupa tworzona jest po indywidualnym wywiadzie z każdym z chętnych uczestników, podczas którego ustalane są osobiste prośby, jej potrzeby i oczekiwania od uczestnika grupy.

Wielkość grupy nie przekracza 6 osób. Są to małe kameralne grupy. Czas trwania pracy grupowej to od 6 do 10 lekcji.

Sprawdź dostępne terminy – zadzwoń: 48 600 944 108

Ile kosztuje konsultacja psychologiczna ?

Koszt konsultacji psychologicznej 150 zł brutto. Czas trwania 50 min.

02-729 WARSZAWA ul. Rolna 179
48 600 944 108